4 Şubat 2011 Cuma

Ataşehir HP Q2612A Tone dolumu

HP Q2612A Toner tanıtımı
• verimlilik sayar, kendinize avantaj sağlar. Güvenilir, HP LaserJet toner kullanımı kolay sorunsuz çalışan yazıcı tutar.
• Birlikte daha iyi. son hız ve kalite ve maksimum yazıcı performansı için, Orijinal HP kartuşları kullanın.
• Her baskı ile profesyonel sonuçlar. Yazdırma işlemi% 70 toner kartuşu bağlıdır zaman, yazıcınız için özel olarak tasarlanmış bir tane seçin. Orijinal HP LaserJet toner kartuşları yazıcınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak.

HP Q2612A Toner özellikleri

Genel bakış Her HP kartuşu ile. yazıcı sorunsuz çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır [2], size güvenilir olsun küçük işletmeler için HP iyi seçim yapmak yardımcı oldu toner kartuşu, denenmiş ve gerçek HP LaserJet baskı teknolojisi ile kendinizi bir avantaj kazandırın. görüntüleme sistemi% 70 kadar Comprising, her zaman bir HP kartuşu yazıcı yenileyin. Ve, o tonerlerle bulmak kolaydır, orijinal HP çünkü. Gerçek değeri orijinal HP kolay, sorunsuz baskı yapıyor.
Baskı özellikleri
Kartuş renkleri Siyah
Baskı teknolojisi Lazer
Sayfa siyah verim Ortalama kartuş 2.000 standart sayfa yazdırır. ISO / IEC 19752 uyarınca beyan edilen verim değeri.

Görünümünde ek verim bilgi
Çevresel özellikler
nemi 20 ile 80% RH
Depolama nemi 10 ila 90% RH
Çalışma sıcaklığı 45,5-90,5 ° F
Depolama sıcaklığı -4 Ile 104 ° F
Dipnotlar

PC Magazine göre [1] (Ağustos 2005), HP yazıcılar dayalı, arka arkaya 14 yıl için yıllık servis ve güvenilirlik araştırmasında bir # 1 sıralama alma, yazıcı sektöründe en iyi hizmet ve güvenilirlik sunuyor dahil ev ve iş kullanıcıları için anket.

[2] HP LaserJet 1020 Yazıcı ve HP 12 LaserJet Toner (Ocak 2006) Teknoloji ödülü Small Business Computing Mükemmellik kazanç, küçük işletmeler için en iyi seçimdi.

[3] Program durumu değişir. HP yazdırma sarf malzemeleri iade ve geri dönüşüm HP Planet Partners programı ile şu anda 40'tan fazla ülke, bölge ve Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika bölgelerinde mevcuttur.

ISO / IEC 19752 uyarınca [4] açıklanan verim değeri.
Boyutları ve ağırlığı
Paket boyutları (G x D x Y) 14,06 x 4,13 x 5,28 olarak
Paket ağırlığı 1,98 £
Garanti HP Premium Koruma Garanti. Bu HP ürününün hiç bir malzeme ve işçilik hatalarına karşı garanti edilir.
Hp Toner Dolumu kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder