18 Ocak 2011 Salı

Ataşehir Toner Dolumu

Uzun yıllardır bilişim sektöründe siz değerli müşterilerinin yanında olan printek şimdide toner dolum hizmetleri ile sizlere garantili ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.
Orjinal kartuş ve toner ‘ lere fazla para vermeyin, gelin toner dolumu ‘ nuzu garantili bir şekilde biz gerçekleştirelim.
Firmamızdan yapacağınız her 100 TL üzeri toner dolumu veya kartuş dolumu işlemi için ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır.
Başta İstanbul Ataşehir toner dolumu olmak üzere tüm istanbul ve anadoluya toner dolumu ve orjinal toner satışımız mevcuttur.
Yaptığımız işin ve işçiliğin her zaman arkasındayız, Toner dolum işlemimizden memmun kalmazsanız, geri iade alıyor ve hiç bir ek ücret almadan yeniden dolum gerçekleştiriyoruz. Hp Toner dolumu ve Oki Toner Dolumu fiyatlarımızı incelemenizi mutlaka öneriyoruz.
Firmamız ayrıca başta ortaköy bilgisayar servisi ve beşiktaş bilgisayar servisi yanı sıra tüm istanbul içi bilgisayar servisi hizmetimiz mevcuttur.
Her marka ve model toner dolum işlemi için bizleri arayabilirsiniz. Ataşehir hp toner dolumu acil servis çağrı numaramız 0532 705 86 05

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder